Батько старший, ніж син у 3 2/5 раза, а син молодший, ніж батько на 24 роки. Скільки років батькові

і скільки сину?

Ответы на вопрос

Отвечает Мастюх Софiя.

Ответ:

40 и 16

Пошаговое объяснение:

х - сын,

2,5х=х+24

1,5х=24

х=24/1,5

х=16

16+24=40 (отец)