Батькові і сину разом 42 роки. Батько старший за сина в 6 разів. Скільки років сину і скільки

батькові?

Ответы на вопрос

Отвечает Рибакова Ірина.

Ответ:

42:6=7(р)- сину

42-7=35(р)- батьку