Вік батька ,дочки і сина разом становить 47років. Батько старший за сина в 5 разів,а сестра молодша

від брата на 2 роки. Скільки років сину, дочці і батькові?

Ответы на вопрос

Отвечает Улинчаев Арсланг.

Пошаговое объяснение:

5х+х+х-2=47

7х=47+2

7х=49

х=7

Сину - 7р

Дочці - 7-2= 5р

Батькові - 5•7=35

перевірка:

7+5+35=47