Знайти перші три члени і 10-й член арифметичної прогресії, якщо загальна формула an= 6n - 7


Ответы на вопрос

Отвечает Бледная Яна.

Ответ:

1. a(1)=6-7=-1

2. a(2)=12-7=5

3. a(3)=18-7=11

4. a(10)=60=7=53