Батько старший за сина в 3целых 1/3 рази, а син молодший від батька на 28 років. Скільки років

батькові і скільки років сину? Пожалуйста с объяснением​

Ответы на вопрос

Отвечает Гюльбасарян Артур.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай синові -х років, тоді 3 1/3х років батькові , і батько на 28 років старше сина

. Складемо рівняння

3 1 / 3х - х = 28

2 1 / 3х = 28

х = 28: 2 1/3

х= 28: 7/3

х= 28 * 3/7

х= 4 * 3 = 12 років синові

3 1/3х=12 * 3 1/3 = 12 * 10/3 = 4 * 10 = 40 років батькові