Сума чотирьох чисел дорівнює 40,4. Знайдіть середнє арифметичне цих чисел.​


Ответы на вопрос

Отвечает Тищенко Андрей.
Ответ:
10.1
Пошаговое объяснение:
n1+n2+n3+n4=40.4
Сер. Арифм.=40.4/4=10.1