Квадрат зі стороною 10 см і прямокутник, довжина якого 16 см, мають однакову площу. Обчисліть

периметр прямокутника. Помогите пожалуйста, очень срочно очень очень

Ответы на вопрос

Отвечает Другов Захар.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Площа квадрата дорівнює :

S = а² = 10² = 100 см²

Площа прямокутника дорівнює:

S = a * b  

звідси знайдемо ширину прямокутника, так як довжина 16 см, а площа дорівнює площі квадрата

b = S: а = 100 : 16 = 6,25 см

Знайдемо периметр:

Р = 2(а + b) = 2 ( 16 + 6,25) = 44,5 см

Отвечает Калашников Иван.

Ответ:

44,5 см

Пошаговое объяснение:

1) 10 * 10 = 100 (см²) - площадь квадрата

2) 100 : 16 = 6,25 (см) - ширина прямоугольника

3) 2 * (16 + 6,25) = 2 * 22,25 = 44,5 (см) - периметр прямоугольника