В магазин завезли 6 сіток моркви,по 28кг у кожному,і 5 сіток буряків, по 22кг у кожному.Овочі по

пакували в пакети по 2кг.Скільки використали пакетів? Розв'язання.

Ответы на вопрос

Отвечает Стрельникова Катя.

Ответ:

139

Пошаговое объяснение:

морква 6  сіток - 28 кг

буряк 5 сіток - 22кг

1)6*28=168 - всього кг моркви

2)5*22=110  - всього кг буряка

3)110+168=278 - всього кг овочів

4)278:2=139 - всього пакетів