Мама купила 2 сітки картоплі по 6 кг у кожній а цибулі у 4 рази менше ніж картоплі . Скільки всього

кілограмів овочів купила мама

Ответы на вопрос

Отвечает Караева Вика.

15.

Пошаговое объяснение:

6+6=12 (кг) - у двух сітках картоплі

12:4=3 (кг) - лука

12+3=15 (кг) - усього овочей