В треугольнике ABC угол C=90° AC=8см BC=6см Найти sinA


Ответы на вопрос

Отвечает Шантин Артем.

1)За теоремою Піфагора знайдемо гіпотенузу трикутника:

AB=√BC²+AC²;

AB=√36+64=√100=10 (см)

2) Знайдемо sin<A:

(Синус гострого кута у прямокутному трикутнику дорівнює відношенню протилежного катета до гіпотенузи)

sin<A=BC/AB

sin<A=6/10=3/5

Відповідь: sin<A=3/5