1,2(5x-2)=8-(10,4-6x) розв'яжіть рівняння будласочка даю 40 балів


Ответы на вопрос

Отвечает Исмагулова Нурмалика.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1,2(5x-2)=8 - (10,4-6x)

6х - 2,4 = 8 - 10,4 + 6х

6х - 6х = -2,4 + 2,4

      0 = 0