Знайдіть довжину дуги, яку описує годинна стрілка завдовжки 6 сантиметрів за 1 годину


Ответы на вопрос

Отвечает Ляшко Артьом.

a — центральний кут; l=пRa/180=п*6*30(т.як за 1 годину стрiлка робить кут 30°)/180=180п/180=п см.

Вiдповiдь: п см (~3,14 см).