Знайдіть довжину дуги, яку описує го- динна стрілка завдовжки 12 см за 8 год.​


Ответы на вопрос

Отвечает Бринчак Юля.

Ответ:       L ≈ 50,24 см .

Пошаговое объяснение:

  r = 12 cм ;   n = 30° * 8 = 240° ;  L - ?    L = ( π r n )/ 180 ;

  L = ( π * 12 * 240 )/180 = 16π ≈ 16 * 3,14 = 50,24 ( см ) ; L ≈ 50,24 см .