БУДЬ ЛАСКА ДОПОМОЖІТЬ!!!! Знайдіть довжину дуги яку описує годинна стрілка завдовжки 15 см за 4

год.

Ответы на вопрос

Отвечает Дунаева Юля.

Ответ:

10π см

Пошаговое объяснение:

R=15см

За чотири години годинникова стрілка пройде кут 4*30=120⁰ (кут між двома цифрами на циферблаті дорівнює 30⁰).

Довжина дуги L=(πR*∝)/180⁰

L=(π*15*120⁰)/180⁰=15π*2/3=10π см