За день турист пройшов частину наміченого шляху;2/3 пройденого шляху в 3.5 раза меньші за шлях,

який залишилося пройти. Знайдіть довжину решти шляху, якщо весь шлях дорівнює 60 км

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Максим.

Ответ:

х км - довжина решти шляху

(60-х) км  - пройдений шлях

Складемо рівняння:

2/3*(60-х)=х/3,5

40-2х/3=2х/7

10х/21=20

10х=20*21

10х=420

х=420/10

х=42 км - довжина решти шляху

Отвечает Ивлев Олег.

Ответ:

42 км

Пошаговое объяснение:

Прошел = х км

осталось пройти 60 - х

2/3х * 3,5 = 60 - х

2/3х * 35/10 = 60 - х

70/30х = 60 - х

2. 10/30х = 60 - х

2. 10/30х + х = 60

3. 1/3х = 60

10/3х = 60

х = 60 : 10/3

х = 60 * 3/10

х = 180/10

х = 18

Прошел = (х) = 18 км

Осталось пройти = (60 - х) = 60 - 18 = 42 км