Турист за 1 день пройшов - 15 км, за 2 день - шляху який пройшов за 1 день, а за 3 день шляху

який пройшов за 2 день. Який шлях пройшов турист за всі дні?​

Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.

Ответ:

41 км

Пошаговое объяснение:

1) 15 * 1 1/5 = 15 * 6/5 = 90/5 = 18 (км) - во второй день

2) 18 * 4/9 = 72/9 = 8 (км) - в 3 день

3) 15 + 18 + 8 = 41 (км) - прошёл за три дня

Ответ: 41 км