Бала)Сума двох чисел становить 5,66, одне з них на 2,24 більше за інше .Знайти ці числа.


Ответы на вопрос

Отвечает Калачева Вика.

Нехай числа х та у, і х>у.

За умовою задачі запишемо системами рівнянь.

х+у=5,66

{х-у= 2,24.

Розв'яжемо систему додаванням.

2х=7,9

х=7,9:2

х=3,95

у=5,66-3,95

у=1,71

Отже, шукані числа 3,95 і 1,71.