матеріальна точка рухається прямолінійно зі швидкістю v(t)=5,5-t. Знайдіть шлях, який пройшла точка

за перші 8 с руху ​

Ответы на вопрос

Отвечает Гульт Андрій.

Ответ:

v(t) = 5.5 - t \\ s(t) = 5.5t -  \frac{ {t}^{2} }{2} = 5.5 \times 8 -  \frac{8^{2} }{2}   = 12

ОТВЕТ:12м

Отвечает Сайфуллин Ильяс.

Відповідь: 12

Покрокове пояснення: фото