Матеріальна точка рухається прямолінійно зі швидкістю v ( t )=6−0,2 t ( t вимірюється в секундах,

v – у м/с). Знайдіть шлях, який пройшла точка за перші 10 с руху.

Ответы на вопрос

Отвечает Чермных Даша.

Ответ:

S=∫₀¹⁰(6-0.2t)dt=6t-0.2t^2/2=(6*10-0.2*10^2/2)=60-10=50м

Пошаговое объяснение: