обчисліть плошу бічної поверхні прямої призми основою якою є ромб зі стороною 6см а висота призми

дорівнює 12см

Ответы на вопрос

Отвечает Розанов Ваня.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Площа бічної поверхні прямої призми дорівнює добутку периметра основи на висоту:

Sбок = Pосн *h              

Росн = 6 * 4 = 24 см

Так як у ромба всі сторони рівні,  h = 12 см

тоді площа бічної поверхні прямої призми дорівнює

Sбок = 24 * 12 = 288 см²