Основою прямої призми є прямокутник трикутник із катетами 5 см і 12 см висота призми дорівнює 8 см

обчисліть площу бічної поверхні призми ​

Ответы на вопрос

Отвечает Антонова Евгения.
Сторону ВС прямоугольного треугольника находит по теореме Пифагора: ВС^2=ВА^2+АС^2
ВС^2=25+144=169
ВС=13