Відомо , що середнє арифметичне трьох чисел а, b, c дорівнює 84,56, а середнє арифметичне b і с

дорівнює N . Визначте ТРИ правильні твердження. А)якщо N=82,35, то а=88,97Б)якщо N=38,38, то а=176,92В)якщо N=100, то а=86,62Г)якщо N=95,5 то а=63Ґ)якщо N=70, то а=110Д)якщо N=66,84, то а=120​

Ответы на вопрос

Отвечает Кузьмин Дмитрий.

Ответ:

(a+b+c)/3=84.56 => a+b+c=253.68 (1)

(b+c)/2=N => b+c=2N (2)

Из (1) и (2)

a=253.68-2N

Далее просто подставляем то, что нам предлагают в вариантах

А)якщо N=82,35, то а=88,97. a≠253.68-2N

Б)якщо N=38,38, то а=176,92 - подходит

В)якщо N=100, то а=86,62 - a≠253.68-2N

Г)якщо N=95,5 то а=63 - a≠253.68-2N

Ґ)якщо N=70, то а=110 - a≠253.68-2N

Д)якщо N=66,84, то а=120 - подходит.

Итого - подходят Б,Д.

А) почти подходит. проверьте условие.

Пошаговое объяснение: