Першого дня теплохід був у дорозі 10 годин,а другого-6 годин. За два дні він прийшов 640 км. Яку

відтань проходив теплохід кожного дня,якщо вір рухався з однаковою швидкістю? помогите пожалуйста дам 30 баллов

Ответы на вопрос

Отвечает Бандай Виталий.

Пошаговое объяснение:

1) 10 + 6 = 16 (часов) - был в пути всего

2) 640 : 16 = 40 (км/ч) - скорость теплохода

3) 40 * 10 = 400 (км) - прошел катер за 1 день

4) 40 * 6 = 240 (км) - прошел катер за 2 день

Отвечает Сабиров Игорь.

Відповідь: 400 км, 240 км

Покрокове пояснення: