249. Радик, ідучи з однаковою швидкістю, пройшов першого дня 20 км, а друго- го — 12 км. Усього в

дорозі він був 8 год. Скільки годин був у дорозі Радик першого дня? Другого дня? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Турбина Аня.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

20+12=32км прошёл Радик

32÷8=4км/год швидк Радика

20÷4=5 год першого дня був в дорози

Отвечает Усенгалиева Дина.

Корочи:

/20+12=32км прошёл Радик\

/32÷8=4км/год швидк Радика\

/20÷4=5 год першого дня був в дорози\