Допоможіть з задачею....турист їхав на автомобілі протягом двох днів з однаковою швидкістю. першого

дня він подолав 600 км,а другого 720 км. скільки годин проїжджав турист кожного дня, якщо за два дні він був у дорозі 11 годин?

Ответы на вопрос

Отвечает Шухтаева Алиса.

Ответ:

5 И 6

Пошаговое объяснение:

600+720=1320КМ ПРОЕХАЛ ВСЕГО С ОДИНАКОВОЙ СКОРОСТЬЮ

БІЛ В ПУТИ 11 ЧАСОВ, ЗНАЧИТ

1320/11=120КМ/Ч СКОРОСТЬ

600/1205 ЧАСОВ БІЛ В ПЕРВІЙ ДЕНЬ

720/120=6 ЧАСОВ