6. Розв'яжи задачу. Першого дня потяг проїхав 420 км, а другого - 300 км. Скільки годин потяг був у

дорозі кожного дня окремо, якщо він рухався з однаковою швидкістю і першого дня витратив на 2 години бiльше?​

Ответы на вопрос

Отвечает Смоляков Юрий.

Ответ:

7ч и 5ч

Пошаговое объяснение:

(420-300)=120км - проехал больше в 1й день.

120/2=60км/ч - скорость поезда.

420/60=7ч - проехал в 1й день

300/60=5ч - проехал во 2й день