У зоопарку е кролики птахи й удави Загалом у них 24 голови 14 крил і 62 ноги Скільки удавав у

зоопарку? Срочно

Ответы на вопрос

Отвечает Чернцов Роман.

Ответ.

  • У зоопарку 5 удавів

Пошаговое объяснение.

Коротка умова:

всього тварин - 24

голів  - 24

крил - 14

ніг - 62

Рішення.

1) Так як у птахів є по 2 крила, знаходимо скільки птахів в зоопарку:

14 : 2 = 7 птахів

2) У птахів дві ноги, значить всього ніг у птахів:

7 · 2 = 14 ніг

3) Всього ніг 62, значить у кроликів ніг:

62 - 14 = 48 ніг

4) У кроликів чотири ноги, знаходимо скільки всього кроликів:

48 : 4 = 12 кроликів

5) Знаходимо скільки удавів:

24 - 7 - 12 = 5 удавів

#SPJ1