учень пішов виконувати домашне завдання і через 4 години 3 хвилини він приніс мамі на перевірку.

Але в дійності 1/3 всьго часу учень грав на компютері а 2/9 решти часу говорив з другом по тлефону . Скільки часу залишилося для приготування уроків?

Ответы на вопрос

Отвечает Платкова Полина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

4 год. 3 хв = 243 хв  ( 1 год = 60 хв.)

243 * 1/3 = 243/3 = 81 хв = 1 год. 21 хв . грав на комп*юторі

243 хв - 81хв = 162 хв залишилось

162 * 2/9 = 36 хв. говорив з другом

243 - ( 81 + 36) = 243 - 117 = 126 хв. = 2 години 6 хв. стільки часу залишилося для приготування уроків