120. Чи може сума двох простих чисел бути простим числом? У разі ствердної відповіді наведіть

при- клад.

Ответы на вопрос

Отвечает Брюханов Макс.

Ответ:

так,може.

2+3=5. тут всі числа прості.

Отвечает Hugrov Alex.

Сума двох простих чисел може бути простим числом, наприклад, 2 + 3 = 5, 2 + 5 = 7, хоча числа 2, 3, 5 і 7 — прості.