Площа прямокутника зі сторонами одна із який в 5 разів більша за другу складає 20см2,знайти радіус

кола довжина якого дорівнює периметру цього прямокутника

Ответы на вопрос

Отвечает Зобнин Игорь.

Ответ:

Радіус кола дорівнює 24 см.

Пошаговое объяснение:

Дано прямокутник ABCD, де АB = CD, а BC = AD

Нехай одна сторона прямокутника дорівнює х, то друга буде 5х. Площа дорівнює 20 см². Ми знаємо, що площа дрівнює а × в. З цього є рівняння.

х×5х = 20

5х²=20

х² = \frac{20}{5}

х² = 4

х = √4

х = 2

Тoбто BC = AD = 2, а АB = CD = 5×2 = 10

Р = BC + AD + АB + CD = 2 + 2 + 10 + 10 = 24

Р = r = 24 см