У фермера було 48 кролів а з них ⅓ білі а ¼ сірі на скільки білих більше ніж сірих?


Ответы на вопрос

Отвечает Тилинька Орест.

Ответ:

на 4

Пошаговое объяснение:

48:3=16 (білих) кролів

48:4=12 (сірих) кролів

16-12=4 (різниця)

Отвечает Закиров Арсений.

Ответ:

На 4 кролика

Пошаговое объяснение:

1) 1/3 * 48 = 48/3 = 16 (кроликов) - было белых

2) 1/4 * 48 = 48/4 = 12 (кроликов) - было серых

3) 16 - 12 = 4 (кролика) - белых больше чем серых