Знайдіть кути, утворені перетином двох прямих, якщо відношення двох із них дорівнює 2/7 СРОЧНО даю

50 балів​

Ответы на вопрос

Отвечает Панова Алёна.

Пошаговое объяснение:

Угол 1 и угол 2 - смежные углы

Сумма смежных углов = 180°

Угол 1 = 2х°

Угол 2 = 7х°

2х + 7х = 180

9х = 180

х = 180 : 9

х = 20

Угол 1 = (2х) = 2 * 20 = 40°

Угол 2 = (7х) = 7 * 20 = 140°

Угол 1 = угол 4 (как вертикальные углы) = 40°

Угол 2 = угол 3 (как вертикальные углы) = 140°


Отвечает Андреева Алина.

Ответ:

40°, 140°, 40°, 140°

Пошаговое объяснение:

При перетині двох прямих утворюється 4 кути.

Нехай ∠1 і ∠2 - суміжні кути, їх сума становить 180°,  тоді

2х+7х=180;  9х=180;  х=20

∠1=20*2=40°,  ∠2=20*7=140°.

Нехай ∠3=∠1,  ∠4=∠2 як вертикальні,  тоді ∠3=40°,  ∠4=140°