У живому куточку школи 39 кролів. Із них 7 чорних, білих у 2 рази більше, ніж чорних, а решта сірі.

Сірих кролів розмістили порівно в трьох клітках. Скільки сірих кролів у кожній клітці? Будь ласка допоможіть розв'язати задачу!

Ответы на вопрос

Отвечает Аршиновы Роман-И-Анастасия.

Ответ:

по 6

Пошаговое объяснение:

черные-14

серые-39-(14+7)=39-21=18

18/3=6