У живому куточку школи 39 кролів.Із них 7 чорних,білих-у 2 рази більше,ніж чорних,а решта

сірі.Сірих кролів розмістили порівну в трьох клітках.Скільки сірих кролів у кожній клітці?

Ответы на вопрос

Отвечает Дмитриева Катерина.

Ответ:

6

Пошаговое объяснение:

39-7=32 - решта кролів

7*2=14 - білих кролів

32-14= 18 - сірих кроликів

18:3 = 6 - кроликів в одній клітці