У фермерському господарстві у двох великих клітках тримали кролів. В одній клітці було 12 дорослих

кролів, а в другій 16 молодих. Для всіх кролів заготовили 140кг моркви, порівну для кожного. Скільки кілограмів моркви заготовили окремо для дорослих і скільки для молодих кролів?

Ответы на вопрос

Отвечает Ибрагимов Абдуллах.

1)12+16=28крол-всего

2)140:28=5кг-моркови для каждого кролика

3)12*5=60кг- моркови для взрослых кроликов

4)16*5=80кг- моркови для молодых кроликов

 

Извини,но на украинском писать не умею.Надеюсь ты поймёшь.

Отвечает Климчук Елизавета.

1)12+16=28 кролiв разом

2)140/28=5кг. на одного кроля

3)5*12=60кг заготовили для дорослих кролiв

4)5*16=80кг. заготовили для молодих кролiв