(12 + x) = 76 З двох селищ одночасно назустріч один одному виїхали два мотоциклісти. Один із них

рухався зі швидкістю 42 км/год, а швидкість другого - на 5 км/год бiльша, ніж швидкість першого. Через скільки годин вони зустрінуться, якщо відстань між селищами 267 км?

Ответы на вопрос

Отвечает Ахметьянов Артём.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

(12 + х) = 76

х = 76 - 12

х = 64

№2

1) 42 + 5 = 47 км/год швидкість другого

2) 42 + 47 = 89 км/год швидкість зближення

3) 267 : 89 = 3 год. через скільки вони зустрінуться