-. Довжина прямокутника дорівнює 90 см, а ширина становить 90% до- вжини. Знайдіть площу і периметр

прямокутника. i Високий рівень навчальних​

Ответы на вопрос

Отвечает Малькова Валерия.

Пошаговое объяснение:

а (длина) = 90 см

b (ширина) = 90 * 0,9 = 81 см

S = a * b = 90 * 81 = 7290 (кв.см) - площадь прямоугольника.

P = (a + b) * 2 = (90 + 81) * 2 = 252 (см) - периметр прямоугольника.