4) Обчисли довжину кола, якщо його діаметр 2,4 мм.


Ответы на вопрос

Отвечает Черняк Степан.
Довжина кола дорівнює: С=2πr r= d/2= 2,4/2= 1,2 мм
С= 2* π * 1,2=2,4π мм
Отвечает Немихин Ваня.

Відповідь:

може бути 15.072

Покрокове пояснення:

2.4*2

потім беремо число П, ще раз множимо на 2

надіюсь що правильно