у Галини Іванівни було 2 год для того, щоб приготувати святкову во черю. 10% усього часу вона

витрата на приготування салату, 25% часу, що залишив ся, - на приготування м'ясноï страви, а решту часу - на десерт.​

Ответы на вопрос

Отвечает Михайлов Александр.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

2 ч = 120 мин

120·0,1=12 мин - приготовление салата.

120-12=108 мин - оставшееся время после приготовления салата.

108·0,25=108·1/4=27 мин - приготовление мясного блюда.

108-27=81 мин - приготовление десерта.