Фермер зібрав 550 кг полуниць та 980 кг малини. 2 --- 3 всього врожаю фермер реалізував на ринках

міста. Скільки кілограм фруктів реалізував фермер?

Ответы на вопрос

Отвечает Падерин Данил.

Ответ:

550+980=1560кг- весь урожай

1560÷3=520кг- 1/3 всего урожая

1560-520=1040кг

Ответ: 1040кг реализовал фермер

Пошаговое объяснение:

надеюсь помогла