Фермер зібрав урожай ягід полуниці та малини .Полуниць 9 ц і 60 кг,а малини утричі менше.Скільки

всього кілограмів ягід зібрав фермер?

Ответы на вопрос

Отвечает Алексеева Юля.

Відповідь:

1280(кг)

Покрокове пояснення:

1) 960:3=320(кг)

2)960+320=1280(кг)