Андрій та Захар зібрали разом 6,88 кг полуниці. Скільки кілограмів полуниці зібрав кожний хлопчик,

якщо Андрій зібрав 60% того, що зібрав Захар?

Ответы на вопрос

Отвечает Мартынов Кирилл.

Ответ:

Андрій - 2,58 Захар - 4,3

Пошаговое объяснение:

1)Нехай Захар - х , а Андрій - 0,6х :

х+0,6х=6,88

1,6х=6,88

х=6,88÷1,6

х=4,3 - Захар

2)0,6×4,3=2,58 - Андрій