Фермер відправив у місто 312 кг смородини,малини-в 3 рази менше,а вишні-на 47 кг більше,ніж

малини.Скільки всього кілограмів ягід відправив фермер до міста?

Ответы на вопрос

Отвечает Иммель Егор.

Ответ:

473

Пошаговое объяснение:

1)312/3=104

2)104-47=57

3)312+104+57=473

відповідь: 473 кг фермер відправив до міста