Обчисли об'єм прямокутного паралелепіпеда з вимірами 5см; 3 см і 2 см


Ответы на вопрос

Отвечает Быков Виктор.

Ответ:

30 см3

Пошаговое объяснение:

V = a*b*h

V = 5*3*2 = 30 см3