Замість зірочки в числі 645* підстав цифру так, щоб отримане число було кратне: 1) 9; 2)

10.помогите пожалуйста, это очень срочно!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Васильева Ксюша.

Відповідь:

1) 6453 / 9 = 717

2) 6450 / 10 = 645

Покрокове пояснення:

1) Для того, щоб число ділилося без залишку на дев'ять потрібно, щоб сума чисел, що утворюють число ділилось без залишку на дев'ять.

6 + 4 + 5 = 15

Найближче число, що ділиться без залишку на дев'ять більше за 15 - це 18.

18 - 15 = 3

Треба додати цифру 3.

6453 / 9 = 717

2) Для того, щоб число ділилось без залишку на десять воно повинно мати на кінці числа нуль.

6450 / 10 = 645

Отвечает Сухов Илья.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 6452
2) 6450