8. До готелю завезли 108 ліжок і 72 шафи, які розподілили порівну по номерах. Яка найбільша

кількість номерів може бути у готелі?

Ответы на вопрос

Отвечает Цховребов Кирилл.

Ответ:

108 | 2

54 | 2

27 | 3

9 | 3

3 | 3

1

108=2*2*3*3*3

72 | 2

36 | 2

18 | 2

9 | 3

3 | 3

1

72=2*2*2*3*3

общие множители 2; 2; 3; 3.

НОД (108; 72)=2*2*3*3=36, следовательно в отеле 36 комнат

36>30

Пошаговое объяснение: