Допоможіть з задачею будь ласка. До готелю завезли 56 ліжок і 84 стілців і порівну розподілили

між кімнатами. Скільки кімнат у готелі, якщо ВIДОМО, Що їх більше за 23?​

Ответы на вопрос

Отвечает Козина Мария.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

НСД(56,84)= 28(к.) -  в готелі.

Відповідь: в готелі 28 кімнат.

Отвечает Розанова Анна.

Пошаговое объяснение:

Найдем наибольший общий делитель чисел 56 и 84

НОД (56; 84) = 28

56 = 2 * 2 * 2 * 7

84 = 2 * 2 * 3 * 7

НОД (56; 84) = 2 * 2 * 7 = 28

28 комнат в отеле

1) 56 : 28 = 2 (кровати) - в каждой комнате

2) 84 : 28 = 3 (стула) - в каждой комнате