56 л бензину налили в каністри по 7 л. Скільки каністр бен- зину залишилось після того, як

автомобіль заправили трьома каністрами бензину?

Ответы на вопрос

Отвечает Дудниченко Светлана.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1 канистра = 56/7 = 8 канистр

8-3 = 5 канистр осталось