4. Познач на координатному промені точки O(0), A(7) i B(12). Уяви, що у цих точках знаходяться села

Охримівка, Антонів- ка та Вільхівка. Знайди відстань між Охримівкою і Вільхів- кою та відстань між Антонівкою і Вільхівкою, якщо довжина одиничного відрізка дорівнює 5 км. ПОМОГИТЕ СРОЧНО ДАМ 50 БАЛОВ​

Ответы на вопрос

Отвечает Шурыгин Егор.

Пошаговое объяснение:

О - Охримовка

А - Антоновка

В - Вильховка

1 еденица (клеточка) = 5 км

ОВ = 12 - 0 = 12 едениц

12 * 5 = 60 км

АВ = 12 - 7 = 5 едениц

5 * 5 = 25 км