Поможіть будь ласка срочно порівняти дроби (Росписати) 5/8 і 7/10


Ответы на вопрос

Отвечает Мисирова Фатима.

Ответ:

5/8=25/40

7/ 10= 28/40.

28/40 більше ніж 25/40, тоесть

7/ 10 більше ніж 5/8

Пошаговое объяснение: